Dishonored Türkçe yama

Oyunu Game Pass üzerinden indirdim. Dosya konumlarına ulaşabiliyorum fakat YouTube üzerinden bulduğum videolar işe yaramadı. Nasıl yapmalıyım?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bende Dishonored 3'e Türkçe yama yapıyorum, dediklerini yaptıktan sonra oraya tekrar indirerek çözdüm dosyaların içini rahatlıkla görebiliyorum değiştirebiliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bende Dishonored 3'e Türkçe yama yapıyorum, dediklerini yaptıktan sonra oraya tekrar indirerek çözdüm dosyaların içini rahatlıkla görebiliyorum değiştirebiliyorum.

Bende sağ olsun bu arkadaştan yaptım bende içindekileri görebiliyorum fakat yama programları manuel arama yapıp bulmamı istiyor yapıyorum olmuyor direk dosyayı kopyala yapıştır yapmamı isteyen bir yama bulamadım

Bende sağ olsun bu arkadaştan yaptım bende içindekileri görebiliyorum fakat yama programları manuel arama yapıp bulmamı istiyor yapıyorum olmuyor direk dosyayı kopyala yapıştır yapmamı isteyen bir yama bulamadım.

Hocam olur mu bilmiyorum ama manuel aramayı seçin sonra istediği dosya adında bir dosya oluşturun öyle bir yüklemeyi deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı