Disk %100 hatası

Ninj4hakan

Decapat
Daha fazla  
Format attık. Parçalarda yeni her şeyi yaptık her güncellemeyi, lakin disk %100 dolu durumda. Windows Search falan kapattim, %1 oldu. PC'yi kapatıp tekrar açtım lakin yine 100 oluyor, 4 kere yaptım düzelmedi.
Ryzen 3 2200G.
8+4 12 GB RAM.
B450M-K Prime.
1 TB HDD.
Arkadaşlar sistem için zaten para harcadım, bir de gidip SSD alamam dediğim gibi donanımsal bir sorun olsa hiç 0'a düşmezdi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ntoskrnl.exe nedir ya, bu her neyse %100 mahvediyor her şeyi sistemi System 32 içindeki bu iğrenç şey kullaniyor​

]
Buraya bakarsan hem sorunun çözümü için yardımcı olabilir hem de dediğin .exe uzantılı dosyanın ne olduğunu öğrenebilirsin aynı zamanda.

1637733311964.png

Diskini de bir optimize edersen sector sector kendini toparlar ve sistem bir dosyayı aradığı zaman daha rahat bulur böylelikle diskin %100 kullanımını önlemiş olursun.
Sana tavsiyem bir 250'lik ya da 125'lik SSD takmandan yana bütün sorununu kökten çözücektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
]
Buraya bakarsan hem sorunun çözümü için yardımcı olabilir hem de dediğin .exe uzantılı dosyanın ne olduğunu öğrenebilirsin aynı zamanda.

Eki Görüntüle 1224433

Diskini de bir optimize edersen sector sector kendini toparlar ve sistem bir dosyayı aradığı zaman daha rahat bulur böylelikle diskin %100 kullanımını önlemiş olursun.
Sana tavsiyem bir 250'lik ya da 125'lik SSD takmandan yana bütün sorununu kökten çözücektir.

Çözüm o gibi duruyor SSD şart oldu artık yanıt için teşekkürler kanka.
]

Eki Görüntüle 1224433

120 GB bir SSD alacağım sizce yeter mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı