Disk denetleme kendini tekrarlıyor

chaoo

Hectopat
Makaleler
7
Arkadaşlar başlangıçta disk denetleme oluyor ama başlamadan bitiyor Valorant'ta iken Windows dondu. Klasik Windows 11 buglarından yine sonra PC'nin düğmesinden kapattım PC'yi tekrar açtım böyle oldu. Nasıl düzelecek bu? @Yener K. disklerimde sorun yok:

Son düzenleme:
Farklı bir sorun da olabilir. Programa göre sağlam duruyor. Windows Update sonrası olduysa sistem geri yükleme yapmayı deneyebilirsiniz.

Tamamdır hocam. Bir süre kullanıp deneyin. Duruma göre yazarsınız.

Tamamdır hocam. Bir süre kullanıp deneyin. Duruma göre yazarsınız.

Şimdi de başlangıçta alt tire çıkıyor 1 saniye sonra logo geliyor ayrıca BIOS'da boot kısmında diğer disklerimi görmüyor fakat Windows'ta gözüküyor diğer disklerim.

Tamamdır hocam. Elinizde kurulum USB'si varsa bununla birlikte onarım yapmayı deneyin.

Tamamdır hocam. Elinizde kurulum USB'si varsa bununla birlikte onarım yapmayı deneyin.

Şimdilik uğraşmayacağım düzelmezse bir şeyler denerim, bir de bu gidişle Windows 10'a döneceğim saçma saçma buglar var W11'de iyi geceler sizi de uğraştırdım

Estağfurullah hocam. Önemli olan sorunun çözülmesi. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…