Disk içindeki verileri nasıl temizleyebilirim?

Alper71

Centipat
Yer
Kırıkkale
Daha fazla  
Disk klonlama yaptıktan sonra 2 diskimde de Windows yüklü bir biçimde kaldı. D diskimdeki bütün verileri silmek istiyorum. Bunun için ne yapmam gerek?

CMD'den "diskpart" komutunu gir. Daha sonra "list disk" komutunu gir. Sonra sıfırlamak istediğin diskin numarasını gir ve enterla. "clear" komutu ile diski tamamen sıfırlayabilirsin. Sonra biçimlendirir ve kullanırsın.

CMD'den "diskpart" komutunu gir. Daha sonra "list disk" komutunu gir. Sonra sıfırlamak istediğin diskin numarasını gir ve enterla. "clear" komutu ile diski tamamen sıfırlayabilirsin. Sonra biçimlendirir ve kullanırsın.

Kral clear komutu işe yaramadı ve sistem önüme diğer komutları çıkarttı cleanı seçeceğim sanırım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-07-11 170856.png
    Ekran görüntüsü 2022-07-11 170856.png
    75,2 KB · Görüntüleme: 17
Evet
Beklersen uygulamayı öğrendiğim kaynağı direkt atacağım.

Bu sitede çoğu diskpart komutları verilmiş. Adımları takip ederek sıfırlayabilirsin. Ben format atacağım zaman bu şekilde disklerimi sıfırlıyorum.

Evet
Beklersen uygulamayı öğrendiğim kaynağı direkt atacağım.

Bu sitede çoğu diskpart komutları verilmiş. Adımları takip ederek sıfırlayabilirsin. Ben format atacağım zaman bu şekilde disklerimi sıfırlıyorum.

Kral clean ile diski kaldırdı şimdi diski geri etkinleştirmek istiyorum ama beceremedim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-07-11 210815.png
    Ekran görüntüsü 2022-07-11 210815.png
    35,1 KB · Görüntüleme: 8
Kral clean ile diski kaldırdı şimdi diski geri etkinleştirmek istiyorum ama beceremedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradaki adımları uygulayabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer işini görmezse bu videoya bak.

Sıkıntın hallolduysa konuyu çözülmüş olarak sonlandır dostum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı