Disk kendiliğinden doluyor

Ekran Görüntüsü (5).png
Windows 10 fiyatları ile ilgili bir konuda bu mesajdaki linkten Win 10 indirdim acaba virüs falan mı?

Eki Görüntüle 627403 Windows 10 fiyatları ile ilgili bir konuda bu mesajdaki linkten Win 10 indirdim acaba virüs falan mı?

Kullandığınız korsan uygulamalar veya oyunlarınız varsa virüs olma ihtimali yüksek. Yolladığınız resimdeki, o arkadaşın hangi linki paylaştığını bilemediğimiz için virüstür diyemeyiz.

Güvenliğinden emin olmadığım uygulamaları bilgisayarıma kurmamaya çalışıyorum. Windows 10'u İndirin Gönderdiği resimdeki bağlantı bu.
Arkadaşın gönderdiği link virüslü değildir. Herkes burdan indiriyor zaten. Panda Cloud Cleaner indirip bir de bununla taratın, bu uygulamada etkilidir.

Eğer bilgisayar da uyumsuz donanım varsa ''C:\Windows\Temp'' klasörü de log ve olay raporlarıyla doluyor olabilir. Kontrol etmenizde fayda var.
Uzun zamandır şu an kullandığım sistemi kullanıyorum. Uyumsuz donanım yok sanırım. Ama yakın zamanda Windows 10'a geçtim belki ilk başta öyle dolmuştur. Temp'e baktım yeni bir şey eklenmemiş teşekkür ederim.

Geri
Yukarı