Çözüldü Disk Yönetimi ekranında SSD eklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Maximum

Kilopat
Daha fazla  
Şu üç seçenekten hangisine tıklarsam tıklayayım, bir sonraki aşamada ileri butonu aktif olmuyor. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    105,2 KB · Görüntüleme: 62
  • 2.PNG
    2.PNG
    45 KB · Görüntüleme: 52
Çözüm
Sağ tıklayıp fotoğraftaki yeri açın değiştir'den harfi değiştirin yeniden deneyin.
Hocam çözüm bu olmadı ama kendi eşekliğimi görmüş oldum sayende. Ben "disk 0" ibaresi üzerinde sağ tık yaparken siyah ayrılmamış kısımda sağ tıklamam gerekiyormuş.
Umarım memnun kalırsınız hocam. :) SeaTools SSD GUI programını da indirmeyi unutmayın.
Disk sağlığı ve sıcaklığı izleme, firmware güncellemesi, güvenli silme ve disk klonlama gibi birçok işinize yarayacak araç var. :) Ayrıca SSD'nin garanti tarihi yanlış çıkıyor sorgulama ekranında. Onun için Seagate'a bir mail atıp sorununuz İngilizce bir şekilde detaylıca yazın ve Amazon'dan siparişler kısmından ürünü sipariş ettiğiniz tarihin resmini de kanıt olarak ekleyin. :) 2-3 gün içerisinde dönüp değiştiriyorlar tarihi olması gerektiği gibi. 2025 olarak gözükürken 2026 yaptırdım ben. Aldığım tarihten başladı.
Bir de kayıt ettirin mutlaka Seagate'in sitesine ürününüzü. Seri numarası ile kolayca kayıt ettirebiliyorsunuz.

Yapılması gerekenler bu kadar. :) Tekrar hayırlı olsun.

Umarım memnun kalırsınız hocam. :) SeaTools SSD GUI programını da indirmeyi unutmayın.
Disk sağlığı ve sıcaklığı izleme, firmware güncellemesi, güvenli silme ve disk klonlama gibi birçok işinize yarayacak araç var. :) Ayrıca SSD'nin garanti tarihi yanlış çıkıyor sorgulama ekranında. Onun için Seagate'a bir mail atıp sorununuz İngilizce bir şekilde detaylıca yazın ve Amazon'dan siparişler kısmından ürünü sipariş ettiğiniz tarihin resmini de kanıt olarak ekleyin. :) 2-3 gün içerisinde dönüp değiştiriyorlar tarihi olması gerektiği gibi. 2025 olarak gözükürken 2026 yaptırdım ben. Aldığım tarihten başladı.
Bir de kayıt ettirin mutlaka Seagate'in sitesine ürününüzü. Seri numarası ile kolayca kayıt ettirebiliyorsunuz.

Yapılması gerekenler bu kadar. :) Tekrar hayırlı olsun.
Teşekkürler tüm yardımlarınız için.

Geri
Yukarı