Çözüldü Diskpart Clean komutu ile silinen HDD'den veri kurtarma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Beryln

Hectopat
Merhaba.

Diskpart clean komutu ile hddmi komple temizledim. HDD içerisinde önemli dosyalarım vardı, onları kurtarmak istiyorum.
Windows 10 kullanıyorum. Sistem SSD'ye yüklü ben HDD'yi temizledim. Diskpart clean komutu ile...
Dosyalarımı kurtarma şansım var mı? Nasıl kurtarırım, ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
evet partition recovery yaptım
tamam teşekkür ederim. Aynı sorun bendede oldu sizin mesajınızı gördükten sonra minitool partition wizard uygulamasını crackli indirip bölüm kurtarmadan kurtardım, sizin mesajınızı görmesem dosya kurtarma yapacaktım öyle de yarım yamalak olacaktı ama bölüm kurtarma yapınca en ufak dosyaya kadar en ufak düzene kadar aynı şekilde geri döndü çok teşekkür ederim sağlıcakla kalın.

tamam teşekkür ederim. Aynı sorun bendede oldu sizin mesajınızı gördükten sonra minitool partition wizard uygulamasını crackli indirip bölüm kurtarmadan kurtardım, sizin mesajınızı görmesem dosya kurtarma yapacaktım öyle de yarım yamalak olacaktı ama bölüm kurtarma yapınca en ufak dosyaya kadar en ufak düzene kadar aynı şekilde geri döndü çok teşekkür ederim sağlıcakla kalın.
Ufak bir faydam dahi dokunduysa sevindim :) Rica ederim iyi günler

Yeni konular

Geri
Yukarı