Dişler nasıl beyazlatılır?

Öyle bir şey yok "beyazlatıcı" özellikli diş macunları ise diş minenizi ağlatır ve bu seferde hassasiyetten dolayı su bile içemez hale gelirsiniz. Düzgün bir şekilde dişinizi fırçalarsanız dişleriniz normal rengine döner ama kimi insanın dişinin doğal hali sarımsıdır bunu da unutmayın.

Dişlerin kendi hali hafif sarımtırak bir renktir zaten kimsenin doğal dişi bembeyaz değildir, ekstra şeyler kullanarak beyazlatabilirsin, beyazlatan kalem tarzı bişey vardı düzenli uygularsan beyazlıyordu.

Beyazlatma işlemi özünde dişe zarar verdiğinden dolayı kesinlikle tavsiye edilmez. Toplam 4 ayrı dişçiye sordum, istisnasız hepsi negatif yaklaştı.

Dişleriniz sağlıklı ise rengini önemsemeyin. Bir de şu var, her insanın doğal diş rengi farklı. Sağlıklı diş bembeyaz olmak zorunda diye bir kural yok.

Bende hiç fırçalamazdım ergenlik zamanlarında bol bol laf yedikten sonra fırçalamaya karar verdim. Ortalama olarak birkaç ayda düzenli fırçalama ile normal görünüme kavuşuyorlar ama öyle aktörler gibi bembeyaz diş alsa olmuyor.

Geri
Yukarı