Dişlerde Leke Oluşumu ve Sararma

kapalıyız

Hectopat
Yer
Dünya
Yaşım 15 ama dişlerimin üzerinde sürekli leke oluşuyor ve sararıyor. Dişlerimi düzenli olarak sabah ve akşam olarak fırçalıyorum. Diş doktoruna gidip temizletmeme rağmen bu lekeler yine oluştu. Acaba bu olayı yaşayan var mı? Genetik bir olay mı bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hafif sararmalardan bahsediyorsan onların en önemli sebebi diş minesindeki sıkıntılardır. Bu durumu doktorunla da konuşmalısın.

Hafif sararmalardan bahsediyorsan onların en önemli sebebi diş minesindeki sıkıntılardır. Bu durumu doktorunla da konuşmalısın.
Sararmadan ziyade daha çok leke oluşuyor. Şuanda diş teli tedavisi görüyorum. Doktor tedavi bitince tekrar temizleyecek.

Dişlerin çürüğe yatkın Bol bol fırçala. Genelde klor tedavisi yapıyorlar ama pek yararlı olmadığını duydum. :d

Dişlerin çürüğe yatkın Bol bol fırçala. Genelde klor tedavisi yapıyorlar ama pek yararlı olmadığını duydum. :d
Eskiden acaba az mı fırçalıyorum derdim ama bir düzene oturunca bu iş anladım fırçalama ile alakalı olmadığını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…