Disney+ Disney+'ın 3 farklı kişi ile kullanılması mümkün mü?

Izenruiz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 2 arkadaşım ile para toplayıp Disney+ almayı düşünüyoruz hepimiz farklı yerlerde farklı cihazlarda gireceğiz sizce bu mümkün mü? Ya da biz ban alır mıyız?

7 ayrı profilden 10 cihaz üzerinden izleme yapabilirsiniz. Biz 4 arkadaş ön sipariş verip kişi başı 70 liradan yıllık üyelik almıştık. Size tavsiyem 2-3 yakın arkadaş daha bulup yıllık üyelik almanız.

Ben öyle kullanıyorum. Şu ana kadar bir sıkıntı çıkmadı.

Tıpkı Netflix gibi farklı profiller oluşturup farklı cihazlarda izleyebiliyorsunuz, ben 3 arkadaşıma verdim kendimi de sayarsam 4 kişi kullanıyorduk. Bir sıkıntı yaşamadık.

Aynı anda 4 farklı ekrandan izleme yapılabiliyor. Farklı yerlerde kullandıkları için satın aldıkları hesabı banlanan kimseye denk gelmedim. Netflix yıllardır banlamıyor, Disney+ ta banlamaz.

7 adet profil açıp kullanılabiliyor.

7 farklı profil oluşturulabiliyor ve 10 ayrı cihazdan izlenebiliyor. 1 kişi üyelik sahibi oluyor ve diğer hesapları , üyelikleri yönetebiliyor. Şifre değiştirebiliyor. Bu konuyu da göz önünde bulundurarak gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…