Disney Plus alınır mı?

Sırf bu ikisi için alınmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklısınız hocam eski Marvel filmleri ve dizileri taş gibi halada şu she hulkı izlemeye çalıştım dayanamadım ya son çıkanlar arasından moon Knight dizisini öneririm filmler idare eder yine.

Hocam LGBTQ ve aşırı kız karakter olmasından bıraktım eski Marvel daha iyiydi :not kadın düsmanı değilim feministlik olduğu baya açık bi wanda iyiydi o kadar.

Hocam lgbtq ve aşırı kız karakter olmasından bıraktım eski Marvel daha iyiydi: Not kadın düsmanı değilim feministlik olduğu bayağı açık bir Wanda iyiydi o kadar.

Katılıyorum hocam artık gına geldi sadece Marvel olsa yine iyi her diziye filme koyuyolar.

Su erotik rus kadınlarının 5 saniye boyunca kumar reklamı yapmasını izlememden iyidir.

Marvel dizi ve filmlerini zamanında izlediysen bence pek bir olayı kalmıyor. Şu an sadece Mandalorian izlemek için kullanıyorum.

Ben aldığıma pişman oldum. İçerik diye bir şey yok resmen. Marvel veya Disney içerikleri izleyecekseniz belki alınır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…