Disney Plus e-posta gelmedi

XxxxAXxxx

Decapat
Daha fazla  
Disney Plus e-posta ma gelmedi ama bir sürü 14 Haziran'dan önce giriş yapmıştım ama anlamadım gelmedi.
Arkadaşlar Gmail değil Hotmail kullanıyorum.

Bende tanışma paketi için teklif vermişitm ama Gmail'ime bir dönüt alamadım çözersen yazabilir misin acaba?

Hocam tam şakasız 1.5 saat canlı sohbetde bir adam bekledim ama sonu iyi bitdi canlı sohbet de bana bir tane kod verdiler kodu da Disney'e girip alacağım indirim kodu bu kod sende Disney Plus yardım kısmından en aşağıda canlı sohbet var kaçla kaç arası rmin drğilim ama 22 de kapanıyor burada canlı sohbetde sende e postanı ve adını soyadını vererek 14 Haziran'dan önce kayıt yaptırdıysan alabilirsin takıldığın konu olursa yaz ama indirim kodunu mobilden girme saymaz bilgisayardan gir bana öyle dendi.

Hocam tam şakasız 1.5 saat canlı sohbetde bir adam bekledim ama sonu iyi bitdi canlı sohbet de bana bir tane kod verdiler kodu da Disney'e girip alacağım indirim kodu bu kod sende Disney Plus yardım kısmından en aşağıda canlı sohbet var kaçla kaç arası rmin drğilim ama 22 de kapanıyor burada canlı sohbetde sende e postanı ve adını soyadını vererek 14 Haziran'dan önce kayıt yaptırdıysan alabilirsin takıldığın konu olursa yaz ama indirim kodunu mobilden girme saymaz bilgisayardan gir bana öyle dendi.

Eyvallah kankam deneyeceğim birazdan olursa haber veririm çok teşekkürler

Çözümü geldi.

Bana ulaştığın internet sitesini atabilir misin?

Disney Plus yaz ilk çıkan
Alta in yardım merkezine tıkla
Sonra seni bir siteye yönlendirecek
O sitede de alt a in canlı sohbet var yanında da bizi arayın var arama daha açık değil ancak canlı sohbetle yazışarak derdinizi anlatabilirsiniz.

Bu daha net olur sanırım.

Geri
Yukarı