DisplayPort olmayan laptopla monitörden 165 Hz nasıl alınır?

Normal DP ile farkı vardır, yani yüksek Hz almazsınız.
Ben birazcık bu konularda cahilim, 144 Hz bağlamayı düşünüyorum Hdmi sürümü 144 Hz destekliyor gecikme v.s yaşar mıyım Hdmi'de.
"Normal dp ile farkı vardır yüksek hz alamazsınız."demişsiniz, o zaman dönüştürücü almamıza ne gerek var ki hocam. Dönüştürücü inputlag, gecikme mi yapmıyor ?

Ben birazcık bu konularda cahilim, 144 Hz bağlamayı düşünüyorum HDMI sürümü 144 Hz destekliyor gecikme vs yaşar mıyım HDMI'de.
"Normal DP ile farkı vardır yüksek Hz alamazsınız."demişsiniz, o zaman dönüştürücü almamıza ne gerek var ki hocam. Dönüştürücü inputlag, gecikme mi yapmıyor?

Yaşamazsın ama sadece 1080P'de kullanabilirsin 144Hz'yi.

Arasındaki tek fark DP dönüştürücü yüksek Hz ve yüksek çözünürlükte kullanılabiliyor diğer tüm özellikleri aynı, yanlış mı anladım?

Yanlış anlamışsınız, DP dönüştürücü HDMI portu olmayan cihazlara HDMI'den görüntü vermeyi sağlıyor, yani bir farkı olmuyor yine HDMI kalitesi alıyorsun

Yanlış anlamışsınız, DP dönüştürücü HDMI portu olmayan cihazlara HDMI'den görüntü vermeyi sağlıyor, yani bir farkı olmuyor yine HDMI kalitesi alıyorsun
Hocam ben en başından beri yanlış anlatmışım kusura bakmayın, hdmi to display port dönüştürücü, benim demek istediğim yani display portu olmayan cihazlar için hdmi'den dp'ye dönüştürme. Bu ile farkları nedir ?

Hocam ben tam olarak şimdi kavrayabildim, üstte bu mesajdan önce attığım mesajı takmayın kusura bakmayın, anladım bıkmadan yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı