Dizi, film ve çizgi film/dizi önerisi

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Öncelikle selamünaleyküm. Ben çok sıkılan biriyim. Bundan dolayı bir dizi/film serüvenine girmeye karar verdim. Yani şöyle konusu iyi olan. Sıkmadan izlenecek. Hikayesini güzel anlatan dizi/film veya çizgi dizi/film önerisinde bulunursanız çok sevinirim. Önereceğiniz şeylerin ülkesi Türkiye, yurt dışı fark etmez. Şimdiden öneri yapan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1641385448222.jpeg

Last Airbender Avatar

1641385570159.jpeg

Breaking Bad

Girls und Panzer. (WW2 tankları bulunan japon çizgi filmi)

Dizi: Daredevil, Ragnarok (baya baya iyi)
Anime: Jojo’s Bizzare Adventure
Film: Çok bilinen filmler ama Catch Me If You Can, The Wolf Of The Wallstreet, Harry Potter serisi, The Grand Budapheste Hotel, Whiplash, The Social Network, Knives Out, Jojo Rabbit

Code Geass, Steins Gate, Re: Zero, Neon Genesis Evangelion, Fate Zero, Violet Evergarden, A Silent Voice, Your Name, I Want Eat Your Pankreas, One Punch Man, 91 Days, Gangsta, Black Lagoon, Pshyco Pass, Kono Suba, Vivy; Fluorite Eye's Song, Hellsing Ultimate, Drifters, Mushoku Tensei, Youjo Senki, Mobile Suit Gundam: Iron Blood Orphans, Dororo, No Game No Life, Bungo Stray Dogs, Zankyou no Terror gibi uzun bir liste yaptım tepe tepe kullan. 😂

Animelere aşina değilsen Kono Suba veyahut One Punch Man ile başlangıç yapabilirsin ardından Demon Slayer Jujutsu Kaisen gibi temposu yüksek serilerle devam edebilirsin.
Felsefesi, eleştirisi ve hikayesi için Code Geass, Neon Genesis Evangelion ve Pshyco Pass izleyebilirsin.

Geri
Yukarı