Dizi izlemek ve müzik dinlemek için AirPods 2 alınır mı?

L3US

Centipat
Daha fazla  
Sizce alınır mı? Veya başka önerileriniz var mı? Önceliğim kulak üstü. En fazla bütçem 3500 lira. Ben genellikle müzik dinlerim, dizi izlerim, Twitch yayınları falan izlerim.

Kulak üstü deneyimi bambaşka bişey yerini tutmaz ayrıyetten attığın ürün kulak içi kanal içi değil yani dış seslerden izole olamazsın bu da dinlediğin ve izlediğin şeyin konforunu etkiler, dışarı ses verir vs. Bu tip ürünler daha çok telefon görüşmeleri için iyi oluyor hem karşıdaki kişiyle görüşüp dışarı bağırmazsın hemde çevre sesleri duyduğundan dikkatini başka yerlerede odaklayabilirsin.

Anker 30 ve Q35 dan daha iyi ve ikisi arasında bir fiyatta şu ürünü öneririm kulak çevreleyen bir kulaklığa ihtiyacın varsa.
Markayı ilk defa duymuş olabilirsin TR de pek popüler olmayan ucuz ve tatmin edici yüksek çözünürlüklü kulaklıklar üreten bir marka ve ürünleri ciddi yerlerden ödüller falan alıyor.
AAC varmış.

Son düzenleme:
Önceliğiniz kulak üstü ise nasıl Airpds almayı düşünüyorsunuz.
Önceliğim kulak üstü ama bende Apple'ın kablolu kulaklığı var onu denedim ve kulak uğrıtmadığı için almayı düşünüyordum.

Kulak üstü deneyimi bambaşka bişey yerini tutmaz ayrıyetten attığın ürün kulak içi kanal içi değil yani dış seslerden izole olamazsın bu da dinlediğin ve izlediğin şeyin konforunu etkiler, dışarı ses verir vs. Bu tip ürünler daha çok telefon görüşmeleri için iyi oluyor hem karşıdaki kişiyle görüşüp dışarı bağırmazsın hemde çevre sesleri duyduğundan dikkatini başka yerlerede odaklayabilirsin.

Anker 30 ve Q35 dan daha iyi ve ikisi arasında bir fiyatta şu ürünü öneririm kulak çevreleyen bir kulaklığa ihtiyacın varsa.
Markayı ilk defa duymuş olabilirsin TR de pek popüler olmayan ucuz ve tatmin edici yüksek çözünürlüklü kulaklıklar üreten bir marka ve ürünleri ciddi yerlerden ödüller falan alıyor.
Yanlız apple cihaz kullanıyorsan bu üründe AAC kodek yok diyebiliyorum onu bilerek al.

1MORE markasını biliyorum ama kafama ağrı falan yapar mı o konuda kararsızım.

3500 TL bütçeyle hem kulak üstü hem de kulak içi alabilirsiniz. Ama sadece kulak üstü olsun derseniz şu model olur.

Önceliğim kulak üstü ama bende Apple'ın kablolu kulaklığı var onu denedim ve kulak uğrıtmadığı için almayı düşünüyordum.

1MORE markasını biliyorum ama kafama ağrı falan yapar mı o konuda kararsızım.

250 Gr ağırlığı var kafa üstü kulaklığıa göre normal denir.
Kafa üstünde sünger var mevcut da 3-4 saat aralıksız kullanımda biraz rahatsız edebilir.

250 Gr ağırlığı var kafa üstü kulaklığıa göre normal denir.
Kafa üstünde sünger var mevcut da 3-4 saat aralıksız kullanımda biraz rahatsız edebilir.
Peki bilginiz varsa bir soru soracağım bu kulaklık pedlerinin derinlik ve genişlik ölçüleri falan var mı bir de eğer ki kafama baskı yapıyorsa sağdan soldan o zaman rahatsız edebilir kafam biraz büyük.

AirPods 2 aldım gayet güzel berrak geliyor ses.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı