Dizi izlerken takılma sorunu

qwerty.123

Hectopat
Youtube'u açıp 4K video izliyorum, takılma olmuyor. Ama şu dizi sitelerinde 720p videoyu takılmadan 2 dakika izleyemiyorum. Bu sorun nasıl çözülür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayni sorunu ben de yaşıyorum. Özellikle tek bir sitede oluyor. Diğerlerinde olmuyor. Bence sorun chrome'dan kaynaklanıyor. Chrome kullanıyorsan chrome'u güncelle. Kullanmıyorsan Adobe Flash Player güncelle. Yardımcı olabilir.

Arkadaşın bahsettiği gibi izlediğiniz sitenin kullandığı sunucuya bağlı tamamen. Ve bu sunucular Youtube(Google) sunucuları ile kıyaslanamaz asla. Korsan dizileri yükleyebilmek için, telif haklarından dolayı genellikle rus kaynaklı sunucular-siteler kullanılır. Bu da fazlasıyla etkilemekte.

Şöyle ki , izlemedik istediğin filmi upload ettikleri web sitesi videolarına hız kısıtlama getirir internetin ne kadar yüksek olursa olsun filmi ön belleğe alamadığı için internet hızın donar. Genel de premium üyelikler satılır bunun için her şey kapitalist sistem üzerine kurulu ^.^ Paran varsa zevk alırsın , yok ise mıctın :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı