Dizi ve film izlemek için TV tavsiyesi

refikilhan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, eşim dizi filim, ben ise daha çok spor kanallarını seviyorum, bu nedenle çalışma odama ayrı bir televizyon almayı düşünüyorum.
Televizyon satıcılarının vitrinlerinde gördüğüm Full HD televizyonların görüntüleri sanki çok farklı ve çok net, bende odam için 70 veya 80 CM'lik vitrinlerdeki görüntü kalitesinde televizyon almak istiyorum, bana tavsiyeniz ne olur?
Hangi marka ve özellikleri ne olmalı?
Bir diğer yardımınızı istediğim konu ise, evimde kullandığım uydu cıhazı NextStar YE 18000 HDCX bu cıhazla şu anda HD yayınları izleyebiliyorum ancak alacağım televizyon için bu cıhaz yeteli olur mu? Daha net bir görüntü için yeni bir cıhaz ve farklı elembi gerekli mi ?
Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Bu siteye masumane düşüncelerle yardım dilenmeye geldim, kimseye hakaret etmeden, sufli kelimeler kullanmadan (ki böyle bir şeye zaten karakter olarak uygun değilim) sadece bilenlerin fikirlerinden istifade edebilmek düşüncesiyle bir konu açtım. Ama gördüm ki, noktayı ve virgülü yanlış yere koymuşsun bahanesiyle kısa sürelide olsa uzaklaştırıldım.
Bu durumda sanırım bu site benim gibiler için değil, Türk Dili ve Edebiyatı okuyanlar için kurulmuş bir site, üye olur iken bu belirtilse idi, sadece belirli bir kesim için kurulmuş bir site olduğu için üyelik başvurusu bile yapmazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı