Dizilen sistemdeki parçalar birbiriyle uyumlu mu?

Fnaftr

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba.
Bu parçaları alacağım ama sorularım var.

1.) uyumlu mu tam emin olamadım.

2.) bu parçalar kasanın içine sığar mı?

3.) fan kontrolcüsü markasıyla bu fan uyuşur mu? Bakar mısınız:

(Not: Bunları alacağım başka bir şey önermeyin uyumlu mu merak ettim)

Merhaba.
Bu parçaları alacağım ama sorularım var.

1.) uyumlu mu tam emin olamadım.

2.) bu parçalar kasanın içine sığar mı?

3.) fan kontrolcüsü markasıyla bu fan uyuşur mu? Bakar mısınız:

(Not: Bunları alacağım başka bir şey önermeyin uyumlu mu merak ettim)

Ya da önerebilirsiniz ama bunu istiyorum.

Son düzenleme:
Sistem çok kötü. Soket değiştirecekken Intel CPU seçmek mı desem, ı7 CPU'ya 3060 GPU almak mı desem, bu bütçeye DDR4 anakart seçmek mı desem bilemedim. Nereden tutsan elinde kalır. Bence Max butcenı söyle, ben bir şeyler onereyım.

Sımdı gördüm 3060 karta 2K monitör koymuşsun. O da olmamış.

Sistem çok kötü. Soket değiştirecekken Intel CPU seçmek mı desem, ı7 CPU'ya 3060 GPU almak mı desem, bu bütçeye DDR4 anakart seçmek mı desem bilemedim. Nereden tutsan elinde kalır. Bence Max butcenı söyle, ben bir şeyler onereyım.

Sımdı gördüm 3060 karta 2K monitör koymuşsun. O da olmamış.

Maksimum bütçem 50000 ama biraz geçse de olabilir ve Intel istiyorum ne önerirsin? Bilgisayarı şimdi almayacağım zaten. 1 yıl sonrasına düşünüyorum.

1 yıl sonra Intel'ın yeni nesil CPU'ları çıkacak. Almadan önce konu aç. Yardımcı olalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 yıl sonra Intel'ın yeni nesil CPU'ları çıkacak. Almadan önce konu aç. Yardımcı olalım.

Bence de mantıklı yeni işlemciler çıkabilir zamanla. Tamam teşekkürler. Bilgisayar alacağımda yeni konu açarım. Bu konuyu çözüldü olarak işaretliyorum o zaman.

Edit: İşaretleyemiyorum nedense. Çözüm raporuna basıyorum, raporunuz reddedildi yazıyor.

Son düzenleme:
Bence de mantıklı yeni işlemciler çıkabilir zamanla. Tamam teşekkürler. Bilgisayar alacağımda yeni konu açarım. Bu konuyu çözüldü olarak işaretliyorum o zaman.

Edit: İşaretleyemiyorum nedense. Çözüm raporuna basıyorum, raporunuz reddedildi yazıyor.

Rica ederim. Önemli değil.

Geri
Yukarı