Dizüstü bilgisayar açılma ekranında kalıyor

bahadır00

Hectopat
Daha fazla  
Fotoğrafta da görüldüğü gibi açılma ekranında yaklaşık 4-5 dakika kalıp hata ekranı geliyor ve tekrar devam ediyor, bir türlü açamadım yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hard Disk ile ilgili bir problem oluşmuş olabilir. Bir çok farklı nedeni var ben hard disk üzerinden çözdüm olayı. Bu oluşmadan önce neler oldu bizi bilgilendirebilir misiniz?

Hard Disk ile ilgili bir problem oluşmuş olabilir. Bir çok farklı nedeni var ben hard disk üzerinden çözdüm olayı. Bu oluşmadan önce neler oldu bizi bilgilendirebilir misiniz?
İndirme yaptığım için sabaha kadar açık bıraktım sabah kapatıp sırt cantamla bagaja koydum 2 saatlik yolculuktan sonra açtığımda bu durumdaydı, Darbe almış olması mümkün değil bence

Otomatik güncelleme yaptıysa bundan kaynaklı olabilir mi

Yardımcı olabilecek olan yok mu.

Anakart yanmış olabilir, ben defalarca indirme işlemi için açık bırakmıştım bilgisayarımı ancak sabah indirme bitince kapatıp dinlendiriyordum. Eğer dinlendirmezseniz indirme ardından yorulmuş olan HDD bozulabilir ya da çantanıza koyduysanız ve götürdüyseniz nemden dolayı parçalar bozulmuş olabilir. Teknik servisi öneririm. Bir video paylaşır mısınız?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı