Dizüstü bilgisayara harici monitör bağlamak

BÖRÜ KURT

Picopat
1 Tane laptopun kendi ekranı var. Bir de monitör var. Çözünürlüğünü nasıl ayarlayabilirim? Bir de monitörü nasıl ekran yapabilirim?

HDMI girişi ile bağlaman gerekiyor, istersen sadece harici monitörle, istersen aynı görüntü iki ekranla birden. İstersen de çift ekran olarak kullanabiliyorsun görüntü ayarlarından.

1 Tane laptopun kendi ekranı var. Bir de monitör var. Çözünürlüğünü nasıl ayarlayabilirim? Bir de monitörü nasıl ekran yapabilirim?
Hdmi yada pc (mavi ekran kablosu) ile bağlayabilirsin.

Bilgisayarın HDMI çıkışından kabloyla bağlayabilirsiniz. Çözünürlük için de masaüstünden sağ tık yapıp görüntü ayarlarına bakabilirsiniz.

Çözünürlüğünü sormuştum.Bir de yapmasını ana ekran

HDMI bağladın. Ayarlar. Sistem. Monitör. Oradan seç monitörü. Hatta yansıtma değilde monitörü ikinci ekran olarak kullanacaksan bu ekranı genişlet seçeneğini seç. Ben laptop ımı bağlıyorum ikinci ekran olarak kullanıyorum pc toplama bitene kadar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
240Hz örnek olarak ileriye doğru ihtiyacını gösterecek.

Bende o şekilde yapıyorum.Ama ekran önerilen olmasına rağmen büyük gösteriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…