Dizüstü bilgisayarda görülen ani performans düşüşü

ThrottleStop indirin. Google'a ThrottleStop yazın. İlk çıkan siteden indirin. RAR'dan çıkartın. Programı çalıştırın. Ardından ana ekrandan BD PROCHOT tikini kaldırın. Tekrar deneyin.

ThrottleStop işlemçiyi overlock hız aşırtma programıdır önerilmez.

Bilgisayarınızın içindeki tozları temizleyin ve termal macun çekin gözle görülür performans artışı yaşarsınız.

Hocam ekimin başında asıl PC'm gitmeden önce yapmıştım 1 ay oldu sanırım.

ThrottleStop indirin. Google'a ThrottleStop yazın. İlk çıkan siteden indirin. RAR'dan çıkartın. Programı çalıştırın. Ardından ana ekrandan bd prochot tikini kaldırın. Tekrar deneyin.

Hemen deniyorum hocam.

Güç moduyla ilgili bir sorun olcağını sanmıyorum hocam. Neredeyse her modu denedim sonuç aynı.

Hocam yani yapmayayım mı laptop bana daha 2-3 ay lazım. Kalıcı hasar olsun istemem şahsen.

Laptopsa tavsiye edilmez masaüstü ve sıvı soğutma varsa overlock tavsiye edilir işlemci için.

Herkes farklı çözüm yöntemi sunmuş. O halde bende sunayım. LOL simgesine sağ tıklayıp özellikler'e tıklayın. Uyumluluk bölümünde "tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak" kutucuğuna tik atıp uygulayın. Bu kadar.

Valorantdada aynı sorun var diyor hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…