Dizüstü bilgisayardaki hafif içe göçme sorun olur mu?

MejayConnor

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Satın aldığım dizüstü bilgisayarım yarım saat önce geldi. Bilgisayarın updatelerini yaparken bilgisayarın kenarında resimlerde görüleceği üzere hafif içe gömülme / ezilme olduğunu fark ettim.

Görünüş açısından beni rahatsız etmedi, kullanmaya devam edebilirim. Fakat garantide "kullanıcı hatalı ezilme olduğundan garanti dışı kalmıştır" gibi bir sorun yaşar mıyım?

Ne tavsiye edersiniz?

Dosya Ekleri

• IMG_20210601_190342.jpg
    34,9 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_20210601_190256.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_20210601_190313.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 57
Ona sebebiyet veren darbe belki de başka sorunlara da sebep olmuştur. Riske atmayın derim.
Haklısınız hocam. Sadece tekrar kargola, gelmesini bekle vb uğraşmak da istemiyorum.

Ürünün başka bir bozukluğu da yok. Sizce ne gibi bir problem yaratabilir bu darbe?

Haklısınız hocam. Sadece tekrar kargola, gelmesini bekle vb uğraşmak da istemiyorum.

Ürünün başka bir bozukluğu da yok. Sizce ne gibi bir problem yaratabilir bu darbe?
HDD varsa bad sector oluşmuş olabilir. Batarya zarar görmüş olabilir, yani bence riske atmayın.

Değiştirin hocam. İleride daha fazla başınız ağrıyabilir. Zararın neresinden dönersen kardır hocam.

Yeni geldi diyorsunuz hiç macera aramaya gerek yok. Aldığınız yer ile iletişime geçin.

Firma ile bir iletişime geçin. Riske atmayın derim, ileride başınıza daha büyük işler açabilir.

Hocalarım hepiniz haklısınız. Fakat cidden zor dönemden geçiyorum, değişim için uğraşacak gücüm yok.

O sebeple garanti konusu için ne yapabilirim? Bu durum bir sıkıntı olur mu? Teşekkür ederim tekrardan.

Acer model.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…