Dizüstü bilgisayarın klavyesine çok az çay döküldü

Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Dizüstü bilgisayarımın klavyesine çay döküldü. Çay şekersizdi. Çok az döküldü ve numara tuşlarının oraya döküldü. Önce sildim sonra saç kurutma makinesi tuttum. Bir şey olur mu?

Dizüstü bilgisayarımın klavyesine çay döküldü. Çay şekersizdi. Çok az döküldü ve numara tuşlarının oraya döküldü. Önce sildim sonra saç kurutma makinesi tuttum. Bir şey olur mu?

Olmaz, eğer emin değilsen internete yaz temizleme videolarini izleyip kendin yap ama içine kaçmadıysa sorun olmaz ya.

Saç kurutma tutman büyük hata leptopun ekranını açık pozisyonuna getirip l şeklinde masanın üstüne aç içindeki sıvı dışarı aksın serin ve güneşsiz bir bölgeye koy 1 gün boyunca kurusun bilgisayarının tüm elektrik bağlantılarını kesip bataryayı çıkar.

Klavye kasaya mı gömülü yoksa kasanın dışında mı? Kesinlikle sıcak hava tutmayın. Mahvedersiniz cihazı.

Şekersizse ve şu an da çalışıyorsa sıkıntı olmayacağını düşünüyorum. Yeterince kuruladıysanız bir şey olmaz.
Hocam benim de başıma benzer bir olay geldi. Ama benim çay şekerliydi şu an numpad 0, numpad enter ve aşağı ok yapışkan biraz onun dışında çalışıyor laptop. Başka yerlerde sorduğumda laptopu at bile dediler ne yapmalıyım? (Hp victus 16 laptop)

Geri
Yukarı