Dizüstü için 480GB SSD Yeterli mi?

Dizüstü bilgisayarın marka ve modelini belirt. Sayfa bağlantısını biliyorsan paylaş.
Aynı şekilde alacağın SSD bağlantısını paylaş.

Disk kapasitesi bilgisayara göre değil, onu kullanacak insana göre belirlenir. Asıl şunu sormalısın: Ben şu şu yazılımları yüklüyorum, bunları oynuyorum, şu kadar bu kadar kullanıyorum. Sizce bana bu kapasite yeterli olur mu? Diye sormalısın.

Laptop'u ne amaç ile kullandığına göre değişir. Ben 250 GB Samsung Evo kullanıyorum iki işletim sistemi mevcut. En çok oynadığım bir oyun SSD de geri kalan laptopun içinden çıkan 2.5 luk HDD ye yüklü.

Disk kapasitesi bilgisayara göre değil, onu kullanacak insana göre belirlenir. Asıl şunu sormalısın: Ben şu şu yazılımları yüklüyorum, bunları oynuyorum, şu kadar bu kadar kullanıyorum. Sizce bana bu kapasite yeterli olur mu? Diye sormalısın.
Evet doğru diyorsun da benim merak ettiği gerekli olan güncellemelerin ve Windows 10 boyutu ne kadar gibi bilgiler.
Dizüstü bilgisayarın marka ve modelini belirt. Sayfa bağlantısını biliyorsan paylaş.
Aynı şekilde alacağın SSD bağlantısını paylaş.
Toshiba Satallite P50-C-14M
SanDisk SSD Plus

480 gb ssd yeter mi sorusu çok yetersiz bir soru. Biri çıkıp ;

-yeter.
-yetmez.

diye cevap verse eminim seninde hoşuna gitmez. 480 gb ssd oldukça yeterlidir 950m ekran kartı var o bilgisayarda oyunda oynadığını varsayarak cevap veriyorum. Dersen ki gta 5 kurucam 83 gb, Battlefield 1 kurucam 82 gb bunlarda yetmez oyunla bilgisayarı dolduracağım o zaman işler değişir.

480 gb ssd yeter mi sorusu çok yetersiz bir soru. Biri çıkıp ;

-yeter.
-yetmez.

diye cevap verse eminim seninde hoşuna gitmez. 480 gb ssd oldukça yeterlidir 950m ekran kartı var o bilgisayarda oyunda oynadığını varsayarak cevap veriyorum. Dersen ki gta 5 kurucam 83 gb, Battlefield 1 kurucam 82 gb bunlarda yetmez oyunla bilgisayarı dolduracağım o zaman işler değişir.
Yani tahmini indireceğim oyunlar toplam 50GB bile tutmaz, yaklaşık 20GB'lık da belgelerim olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı