DLC ne demek?

T.Tinuviel

Hectopat
Herkese iyi günler diliyorum. G2A üzerinden Origin Key almak istiyorum fakat bu platform üzerinde pek fazla bilgiye sahip değilim. Alacağım oyun Battlefield 3 Premium Origin Key global diye geçiyor ayrıca DLC diye bir tabir var ki bunun da ne demek olduğunu bilmiyorum. https://www.g2a.com/tr-tr/battlefield-3-premium-origin-key-global-i10000002518001 aydınlatırsanız sevinirim. Saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
DLC Eklenti demek hocam. BF3'teki eklentiler, o eklentideki mapde multiplayer oynamanı sağlar.

Hocam DLC downloadable content (indirilebilir içerik) hocam eğer siz bunu almazsanız oyunun içinde olan bazı içerikleri kullanamıyorsunuz. Silah vs.

DLC ek paket demek.

Alacağınız yerde şöyle bir ibare var:
"This DLC requires Battlefield 3 Origin Key GLOBAL activated on your Origin account. "
Yani, "Origin hesabınızda Battlefield 3 olmalı ki bu ek paketi kullanabileseniz." yazıyor.

DLC oyunun ek ürünüdür mesela Batman Origins oyununun normalinde Black gate hapishanesine erişim yokken erişebilmen için bir DLC vardır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…