DLSS 3.5 için heyecanlıyım

4060 Ti var mevcut sürümde Path Tracing + DLSS Kalite + Frame Gen 70 FPS civarı oynuyordum ama sarıyor mu eh yani. 144Hz monitörde 150 FPS oynamak varken her yerden ışık fırlasa ne yazar.

Frame Gen olmadan DLSS 3.5 tam bir satış stratejisi olmuş bakın bizde eskiye destek sunuyoruz falan ama 20 30 serisi kartlar için değil bu özellik 3090 / Ti kullanır anca.

Frame Gen olmadan DLSS 3.5 tam bir satış stratejisi olmuş bakın bizde eskiye destek sunuyoruz falan ama 20 30 serisi kartlar için değil bu özellik 3090 / Ti kullanır anca.

Onların bile kullanacağı 1080P ve 2K çözünürlük olur maksimum 4K'da bayılıyorlar. Ben de anlamadım niye NVIDIA "DLSS 3.5'i herkese getiriyoruz eh eh" diye bir olay yaptı sanki çok önemliymiş gibi.

Tamam teknoloji önemli ve güzel de Frame Generation ile kombine edilmeden sıkıntı. RTX 4090 bile DLSS kalite açarak 2K'da 80 FPS ortalaması alabilirmiş. 4K'da imkanı yok FG olmadan altından kalksın.

Bence AMD'nin Fg'si çok efektif olmayacak entry ve med kartlarda.

Çıkınca goreceğiz hocamda giriş orta seviye kart sahipleri Ultra süper şeyker beklemesin kartlarının kapasitesine göre beklentiye girmeleri daha doğru olur.

Çıkınca goreceğiz hocamda giriş orta seviye kart sahipleri Ultra süper şeyker beklemesin kartlarının kapasitesine göre beklentiye girmeleri daha doğru olur.
Bakacaz bakalım.

Pek bir şey değişmez yine de. Ayrıca RT için 3070 falan gerekli denmiş, baya ironik olmuş. 3070 Ti bile yetersiz çoğu oyunda RT için çünkü 8 GB VRAM'e sahip. En az 3080 lazım.
3080 içinde 2 tane tertemiz böbrek lazım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı