Steam Dmarket'ten alınan eşya Steam envanterine düşmedi

CaGly

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dmarketten ft Vulcan aldım ama hala daha Steam envanterine düşmedi. Takas yoluyla aldım bendeki eşyaları aldılar ama hala daha Vulcan envantere düşmedi galiba 4 günlük takas banı var çünkü dmarketteki envanterin yanında öyle bir kilit işareti var ama Yusuf Yusuf etmedim değil. Haberi olan yazarsa sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-04-17-12-53-46-164_com.dmarket.dmarketmobile.jpg
    Screenshot_2023-04-17-12-53-46-164_com.dmarket.dmarketmobile.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 46
Arkadaşlar dmarketten ft Vulcan aldım ama hala daha Steam envanterine düşmedi. Takas yoluyla aldım bendeki eşyaları aldılar ama hala daha Vulcan envantere düşmedi galiba 4 günlük takas banı var çünkü dmarketteki envanterin yanında öyle bir kilit işareti var ama Yusuf Yusuf etmedim değil. Haberi olan yazarsa sevinirim.
Eğer 4 gün takas banı varsa, 4 gün beklemeniz gerek.

Böyle sitelerde dolandırıcılık gibi durumlar olmaz 4 gün sonra siteyi tekrar kontrol edin rahatlıkla çekebilirsiniz skini.

Yeni konular

Geri
Yukarı