Dönüştürücü ile Logitech G733 kullanılabilir mi?

Ben G733 kullanıyorum ve dönüştürücüyle denediğimde çalıştı (telefonum Xiaomi Redmi Note 9s). Yalnız benim aldığım dönüştürücü 15-20TL dandik bir dönüştürücü olduğundan çabuk bozuldu. Alacaksan biraz kaliteli bir dönüştürücü ile beraber kullan.

Ben G733 kullanıyorum ve dönüştürücüyle denediğimde çalıştı (telefonum Xiaomi Redmi Note 9s). Yalnız benim aldığım dönüştürücü 15-20TL dandik bir dönüştürücü olduğundan çabuk bozuldu. Alacaksan biraz kaliteli bir dönüştürücü ile beraber kullan.
Kulaklığı tavsiye ediyor musunuz nasıl? Bu kulaklıklar arasında en iyisi olabilir mi? Kararsız kaldığım kulaklıklar HyperX Cloud Core, HyperX Cloud 2 wireless, Corsair void elite, Steelseries arctics 3, Logitech G PRO X. Bu arada bu kulaklığı alırsam 2500 alacağım aralarında en çok hoşuma giden tasarım bu oldu kullandığım fare G903 uyumlu olur diye aklıma yattı.

Logitech G PRO X'in mikrofon kalitesi hepsinden daha iyi. Corsair Void Elite de iyi ama onu kullananlar tasarımından ötürü biraz fazla sıkıyor diyorlar. Steelseries arctis 3 ve Hyper X Cloud Core düşük kalır. Hyper X Cloud 2 Wireless'ın teknik özellikleri düşük kalıyor biraz.

Şu siteden aratarak ayrıntılı karşılaştırmasını yapabilirsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı