Dövme tavsiyesi

Therapie TAXI

Hectopat
Gavin leatherwood'un sol kolundaki dövmeden yaptırmak istiyorum çok hoşuma gitti. Bunun tam hali veya bu şeklin bir adı var mıdır? Ayrıca en güzel nerede nasıl yaptırabilirim? Arkadaşlarımdan yaptıranlar var fakat yapacak kişiye güvenemiyorum iyi yapamaz diye. İstanbul veya İzmir'e sıklıkla gidiyorum orada bildiğiniz güzel bir yer varsa yazabilirsiniz. Ayrıca ortalama ne kadar tutar.

Screenshot_1051.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka yapmadan önce dövme o fotoğrafı bir arkplan yap sürekli telefonunda ya da bilgisayarında sıkılıp sıkılmayacğaını bu şekilde anlayabilrsin bu sayede daha rahat bir seçim olur senin için bende bu lafı birinden duymuştum.

Bu dövmenin türü "Mandala" dediğimiz bir türdür.

Yaptıracağın dövmenin boyutunu tamamen dövmeciye bırakman senin için en doğrusu olacaktır. Küçük bir kol çapına sahip olan insanlar bazen gereksiz büyük ebatlar isteyebiliyorlar.

Göze güzel geleceği büyüklükte olan bir tasarımı zaten dövmecin halledecektir.

Ek olarak İzmir'de dövme yaptıracaksan "Garaj 808"e gitmeni tavsiye ederim. Bir çok dövmeci arkadaş var. Aralarından sen kimi tercih edersen, ya da senin dövmen kimin tarzına yakınca o kişi yapıyor dövmeyi. Böylece hüsrana uğramamış oluyorsun :)

Sosyal medyalarından adresi öğrenebilirsin.

Fiyat konusu tamamen yapan kişinin profesyonelliğine, kullanılan malzemeye ve nerede yaptırdığına göre değişiklik gösterir. Kimse 1500 tutar gibi bir şey söyleyemez.

Bu dövmenin türü "Mandala" dediğimiz bir türdür.

Yaptıracağın dövmenin boyutunu tamamen dövmeciye bırakman senin için en doğrusu olacaktır. Küçük bir kol çapına sahip olan insanlar bazen gereksiz büyük ebatlar isteyebiliyorlar.

Göze güzel geleceği büyüklükte olan bir tasarımı zaten dövmecin halledecektir.

Ek olarak İzmir'de dövme yaptıracaksan "Garaj 808"e gitmeni tavsiye ederim. Bir çok dövmeci arkadaş var. Aralarından sen kimi tercih edersen, ya da senin dövmen kimin tarzına yakınca o kişi yapıyor dövmeyi. Böylece hüsrana uğramamış oluyorsun :)

Sosyal medyalarından adresi öğrenebilirsin.

Fiyat konusu tamamen yapan kişinin profesyonelliğine, kullanılan malzemeye ve nerede yaptırdığına göre değişiklik gösterir. Kimse 1500 tutar gibi bir şey söyleyemez.
Yaza yaptırmayı düşünüyorum. Tam net olarak bulamadım dövmenin resmini. Bunu bulabileceğim bir yer var mı? Bu haliyle yapmaları mümkün müdür? Reddit'te sordum fakat orada da bilen çıkmadı. Kolum 42 cm bu arada pek sorun olacağını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı