Dövüş sporu önerisi

Takibro

Picopat
Daha fazla  
14 yasindayim boyum 174 52 kiloyum. Evet zayifim ama ne kadar yesemde kilo alamiyorum. Cok hizli ve cevigimdir. Kendimi pohpohlamak gibi olmasin ama kemiklerim beton gibi bu yuzden yumruklarim fazlasiyla gucludur ne onerirsiniz?

14 yasindayim boyum 174 52 kiloyum. Evet zayifim ama ne kadar yesemde kilo alamiyorum. Cok hizli ve cevigimdir. Kendimi pohpohlamak gibi olmasin ama kemiklerim beton gibi bu yuzden yumruklarim fazlasiyla gucludur ne onerirsiniz?

WWE'ya da ufc

Boks yapmaya başlayabilirsin.

Ama çeviksin işte en önemli avantajın o istediğin gibi kaçabilirsin ama o kaçamaz. Zaten genelde boks oyuncuları şişman oluyor.
Hocam dar alanda pek bisey yapamayabilirim. Defansif spor istiyordum ama yumruktan baska care yok gibi.

Muay Thai senin için en ideali.

Bende oyle dusunuyordum.

Hocam ne yesem alamiyorum metobalizmam hizli diyemem 5 gunde bir def'i hacet anca cikiyorum.

Cok hizlida yakiyorum tamamen doyduktan yaklasik 5 saat sonra hepsini tamamen yakiyorum.
4 saatte bir yemeyi dene belki alabilirsin ben 13 yaşındayım 54 kiloyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…