Doğalgaz faturanız ne kadar geldi?

Bizde fatura olayı yok doğalgaz kartı var PTT'den ne kadar kullanmak istiyorsan örneğin 200 TL veriyorsun 200 TL'lik doğalgaz yüklüyorlar. Ocağımız doğalgaz ile çalışmıyor elektrikli olanlardan o yüzden banyo için sıcak su ve kombi dışında harcama yok 100 TL'yi geçmeyecek harcama yapmıyoruz.

Bir üçkağıt vardır kesin bu işte. Söylentiye göre faturalar 3 aylık ortalamayla kesilecekti. Doğrumu bilmem. Ne yani biz hiç kullanmasak bile geçen 3 aya bakıp fatura mı kesecek bu üç kağıtçı anonim şirketi devlet!

Bir üçkağıt vardır kesin bu işte. Söylentiye göre faturalar 3 aylık ortalamayla kesilecekti. Doğrumu bilmem. Ne yani biz hiç kullanmasak bile geçen 3 aya bakıp fatura mı kesecek bu üç kağıtçı anonim şirketi devlet!
Yaz ayından kış ayına geçişte değil de kış ayından yaz ayına geçişte alınıyor nedense geçmiş 3 ayın ortalaması :) Yine de kesin bir bilgi edinip öyle konuşmak lazım. Yalnızca bu kadar yüksek bir kullanım yapmadığımızdan emin olduğum için rahatlıkla bu yorumu yapabiliyorum.

Yaz ayından kış ayına geçişte değil de kış ayından yaz ayına geçişte alınıyor nedense geçmiş 3 ayın ortalaması :) Yine de kesin bir bilgi edinip öyle konuşmak lazım. Yalnızca bu kadar yüksek bir kullanım yapmadığımızdan emin olduğum için rahatlıkla bu yorumu yapabiliyorum.
Son gelen fatura yüksekti. Var bir adilik bu işte ama çözemedim. Normalde 40 TL gelecek fatura 80 TL geldi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı