Doktorluk mu pilotluk mu?

Arkadaşlar doktorluk mu pilotluk mu daha iyi ben çok problemli insanlarla uğraşmak istemiyorum hem doktorluk falan bana boş geliyor pilotluğun geleceği falan var mıdır acaba hangi meslek bana daha uygun.
Hangisi size daha uygunsa size yönelin.Hocalarımızın önerileri kendilerine göre uygun olabilir,onun için öyle demiş olabilirler.

Benim insanlara tahammülüm yok doktor olamazdım sizi bilmiyorum.

Kanada'yı düşünüyorum.

Bunu yazmak için konuya tıklamıştım. Fikirlerime tercüman olmuşsunuz.

Doktorluğun yanına bir ama koyuyorsan 2. seçenektir ölesiye sevilmediği zaman yapılabilecek en zor işlerden biri doktorluk.

İkisi de birbirinden çok bağımsız meslekler. Neye daha çok ilginiz varsa onu seçin sonra pişman olmayın.

Kanada'yı düşünüyorum.
Hocam doktorluğu boşverin pilot olun ya ölüm korkunuzda olmasın benim pilot olma şansım olsa malvarlığımı verir genede olmak için uğraşırım. Hostesler bu kadar çok para alıyorsa pilotu düşünemem. Bir uçuşa çıkıyorsun atıyorum 50 bin TL alıyorsun, Kanadada çalışsan bilmem 10 bin dolar vay canına altına 2010 mercedes çekersin ilk aydan ohh Allah`ım hayal kurdum bi an.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…