Dokunmatiği bozuk IPad'i nasıl bilgisayardan kontrol edilir?

viamort

Kilopat
Daha fazla  
Elimde bir iPad 2 var ve dokunmatiği bozulmuş gibi. Girişte etkinleştirme şifresi istemeye başladı durup dururken. Bunu aşıp tabletin içine erişmem lazım. Bilgisayar üzerinden nasıl bir uygulama ile tableti kontrol edebilirim? İlk kilit ekranını bir şekilde geçebiliyorum fakat devamı için şifre falan yazamıyorum bastığım şeyleri kutu içerisine alıyor algılamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şekilde Teamviewer Quicksupport indirebilirseniz bilgisayardan bağlanır çok rahat devam edersiniz. Ekranı kırılan ve çok az kısmı çalışan eski tabletimde ekran çevirme açıktı, tableti çevire çevire istediğim butonlara basıp indirmiştim bir şekilde. Denemekte fayda var.

Bir şekilde Teamviewer Quicksupport indirebilirseniz bilgisayardan bağlanır çok rahat devam edersiniz. Ekranı kırılan ve çok az kısmı çalışan eski tabletimde ekran çevirme açıktı, tableti çevire çevire istediğim butonlara basıp indirmiştim bir şekilde. Denemekte fayda var.
İşte şöyle bir sıkıntı var ki etkinleştirme kilidi diye bir saçmalık var. Etkinleştirme kilidini girebilip tableti açmak için bilgisayara bağlamam lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı