Dolandırıcı bir bilgisayarcıya ne yapılır?

Hocam onu altına ettirmek istiyorsanız çocuğa rüşvetle dükkanına torpil attırın.
Bana çok uzak aramızda yaklaşık 800 KM var.
Adamın bilgilerini alsam Allah'ına kavuşacak.

1- Malum yöntem ile eşine ifşala. Aile ilişkisini boz.
2-Dükkan için yerel sayfalara dükkanda şöyle bir olay yaşadım böyle oldu diyerek anlat. Müşteri kaybettir.
3-Tüm akrabalarına rezil et.
4- 🤠 🤠 🤠

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, 3 Eylül'de bir adamdan PSU aldım. Arkadaş apartmanın karantinaya alındığını söyledi ve çıkamıyorum dedi bunu parayı atmadan önce söylememişti, onu biraz tehdit ettim (dayım savcı vb.) ve bana bilgisayarcı olduğunu söyledi bana satan arkadaş onun elemanıymış o bireysel satış yapmış yok efendim, dükkanın ismini sorunca sanane falan dedi bende biraz üstüne gidince iyice kavgaya girdik ve "o elemanın sorumluluğu bana ait ne açıyorsan aç" dedi ve 100 TL için kimse uğraşmaz dedi bir süre sonra tamam yarın ara o çocukla görüş dedi ve ertesi gün aradığımda 10 dakika sonra ara dedi ve birçok kez aramama rağmen açmadı, başka bir telefondan aradığımda biz seni akşam aradı ve hiç aramadı, ardından Wp'den yazdığımda bana o elemanın maaşından keser atarım dedi ama atmadı.

Bu gün aradığımda bana "ne güvenip eşeklik ediyorsun" diyerek argo kullandı, ki hayliyle moralim bozuldu ona karşı çok büyük bir kin besledim. Şu an başka bir telefonla arkadaşın dükkan adını bulacağım. Bulunca ne yapmamı önerirsiniz? Aklımda Hatay'ın yerel sayfalarında bu şahısı ifşalamak var.
Sahte para satın al onla ondan birşeyler satın al.

Suça giriyor dediğiniz.
Türkiye'de adalet sarayların ismidir.
Bana çok uzak aramızda yaklaşık 800 KM var.
Adamın bilgilerini alsam Allah'ına kavuşacak.

1- Malum yöntem ile eşine ifşala. Aile ilişkisini boz.
2-Dükkan için yerel sayfalara dükkanda şöyle bir olay yaşadım böyle oldu diyerek anlat. Müşteri kaybettir.
3-Tüm akrabalarına rezil et.
4- 🤠 🤠 🤠
2. çok iyi ama 1.deki malum yöntemi merak ettim. Ayıra 4. ?????

Geri
Yukarı