Dolap.com'dan 2.el alışveriş yapılır mı?

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Benim aldığım USB gamepadler 40-50 liralıktı ve hepsi de bozuldu. 3 kere aldım bozuldu, biri kendiliğinden gitti. Birinin tuşu içine kaçtı L1 ve L3 tuşları içine kaçtı falan. Bundan sonra asla 50 liraya kadar satılan USB gamepadleri almam. 4. kez alsam biliyorum illaki 3 ay bozulmadı hadi 4. ay bozulacak. Bu yüzden. 2 el biraz daha iyi bir şeyler bakıyordum. Fiyatlar fazla makul idi. Aşağıda yer alan, Snopy bir gamepad buldum. Sağlam bir şeye benziyor. Bu siteden daha önce 2. el ürün aldınız mı? Önerebileceğiniz 2. el satıcı falan var mıdır? Sadece daha önce kullanmış kişiler yorum yaparsa sevinirim.

Bahsettiğim ürün:

Dostum 3 kez ona para verene kadar sağlam bi Gamepad alırdın. Attığın da sağlam gibi değil. Bütçeni yükseltebilirsen kaliteli ürünlere yönel.
Hepsini arka arkaya almadım elbette. 4-5 ay aralıklarla almıştım, bende 80+ lira üstü bir şey almak isterim fakat bütçem yok.

Hocam attığınız üründe iyi bir şey değil zaten.
Almanı önermem ben bu bütçede. İmkan varsa biriktir, bekle. Yoksa bu paraya aldığın zaten klavyeden farklı deneyim sunmayacak ve kolay bozulacak.
Sağlam bulduğunuz uzun süre giden gamepad varsa, model(PC uyumlu) önerisi yapar mısınız? ona göre 2. el bakayım.
Hocam attığınız üründe iyi bir şey değil zaten.
İyi bir şey değilse, öneri yapın da onu alalım?

Geri
Yukarı