Dolap'tan ayakkabı alınır mı?

Ben cats markasının sahte 1. kalite modeli bir botundan aldım geçen gün geldi gayet sağlam kaliteli sıcak falan da tutuyor ayak kalıbını iyi bilirsen hiç sorun olmaz.
Çakma ürünü övüyorsun yani? Sağlam olabilir sıcak tutabilir ama ayağının sağlığı yerlerde olacak. Sahte almak yerine en azından kinetix gibi ucuz markaları alırsın en azından ayak sağlığın güvende olur. Ya da bot arıyorsan greyder bot alabilirsin.

Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için tekrardan. Almayacağım.
Rica ederim ne demek başka bir aklınıza yatan ayakkabı varsa onu da atabilirsiniz bir kontrol ederim. Bütçenize biraz daha ekleyerek converse ya da vans alabilirsiniz bence. Biraz zor olur ama parasının hakkını verirler.

İşte Sana Göre Sportif Bir Ürün!

Veya

Son düzenleme:
Çakma ürünü övüyorsun yani? Sağlam olabilir sıcak tutabilir ama ayağının sağlığı yerlerde olacak. Sahte almak yerine en azından kinetik gibi ucuz markaları alırsın en azından ayak sağlığın güvende olur. Ya da bot arıyorsan Greyder bot alabilirsin.

Çakma ürün olsun olmasın ben giyiyorum ben ödedim sana ne? İster ayağıma giyerim ister kafama giyerim ben sadece dolabın alışveriş mantığını ve ayakkabı alınırken tam kalıbını bilip ona göre alınmasından bahsettim çakma mal al çakma malın kalıbı şöyle böyle demedim genel olarak ayakkabı konusunda kalıp yorumunda bulundum türkçeni geliştirmeni tavsiye ederim :D

Çakma ürün olsun olmasın ben giyiyorum ben ödedim sana ne? İster ayağıma giyerim ister kafama giyerim ben sadece dolabın alışveriş mantığını ve ayakkabı alınırken tam kalıbını bilip ona göre alınmasından bahsettim çakma mal al çakma malın kalıbı şöyle böyle demedim genel olarak ayakkabı konusunda kalıp yorumunda bulundum türkçeni geliştirmeni tavsiye ederim :D
Sizin zevkinize falan karışamam ben sadece bunu belirtmek istedim. Karşı taraf üzülmesin diye söylüyorum. Çakma ayakkabı pişmanlıktır. Paran olmayabilir falan evet anlıyorum ama yine bayağı seçenekler var kaliteli olmasalarda. Türkçe geliştirme konusunda da iyi değilimdir sırf uyarı yememek için nokta falan koyuyorum yoksa nefret ediyorum şu noktalama işaretlerinden ya da Türkçenin kurallarından üşeniyor insan.

Sizin zevkinize falan karışamam ben sadece bunu belirtmek istedim. Karşı taraf üzülmesin diye söylüyorum. Çakma ayakkabı pişmanlıktır. Paran olmayabilir falan evet anlıyorum ama yine bayağı seçenekler var kaliteli olmasalarda. Türkçe geliştirme konusunda da iyi değilimdir sırf uyarı yememek için nokta falan koyuyorum yoksa nefret ediyorum şu noktalama işaretlerinden ya da türkçenin kurallarından üşeniyor insan.

Anladım hocam demek istediğinizi hiç sorun yok :D

Yeni konular

Geri
Yukarı