Dolar 9,14 oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bi cacık kazanamaz. İBB seçiminde İmamoğlu, Binali Yıldırım ile değil, Tayyip ile rekabete etti ve 800K oy fark attı. Bir sonraki seçimde düzgün bir aday olursa kazanması mümkün değil.
Recep hocam bu halka güvenilmez, yarın seçimden önce 3600'ü verir maaşlara %10 zam der yine verirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Türk insanı her zaman yenilik yapan liderlere karşı çıkmıştır. 2. Mahmut sarığı yasaklayıp fes getirdiğinde gavur ilan edildi. Aynı şekilde Atatürk de fesi yasaklayıp şapka kanunu getirince de gavur ilan edildi. Bu tarz yeniliğe karşı çıkan insanların temizlenip arınması lazım.

GS 8 ülkeri içerisinde en fazla büyüyen 2. ülkesin boşunamı saldırı oluyor sana.
Biz de görsek bu büyümeyi be hocam.

Al sana rezilliğin videosu: Arkada RTE konuşurken halk polisin kumanyasından artık topluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
https://twitter.com/x/status/1446835028302962695

RTE ne diyordu, CHP pisliktir, çöptür. Hah, ben de aynen bunu AKP'ye iade ediyorum.

Hiçbir şey yazmadan farkı anlamanı umuyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…