Dolar nasıl düşer?

Ama bazı şeyler için geç kalındığı gibi şu anda bütçe yetmediğiden yatırımlar tam yapılmıyor olabilir. Ayrıca zaten teknoloji konusunda yatırımlar yapılıyor ama bence eksik.
Mevcut hükümetten memnundum ama yönetim şekli değil de daha çok maliye konusunda çok fazla eksikleri var. Mesela rezervleri arttırmaları veya arttırmaları değil de kendi paramızı daha yetkin kılmaya çalışmak lazım diye düşünüyorum.

Adalet,Demokrasi,İstikrar(Bilimsel olarak doğru olan). Bu kavramlar eşittir yatırımcı.

Anladığım kadarıyla çözüme ulaşmak için birden fazla yol var ama bu yolların hepsi birbirine bağlı gibi duruyor. Şu an mevcut hükümetten daha iyi iş yapabilecek paraya değer katabilen kişiler olsaydı bu iş tam olurdu. Ya mevcut hükümet yerine daha kötüsü gelirse. O yüzden şu anki hükümet en azından iş yapabiliyor. Ya tenine gelen daha kötü iş çıkarırsa ne olacak. O zaman işler daha da kötü olmayacak mı? Bana daha kötü olur gibi geliyor.

İfadeler: T21

Bundan kötüsü de zaten ülkenin batması ki zaten oraya doğru gidiyoruz. Yenilere şans vermezsek nasıl kurtulacağız? Öne sürdüğünüz düşünce bana oldukça sığ ve saçma geliyor.

Hocam Ak Parti'lisiniz veya eski Ak Parti'lisiniz değil mi?

Üretim, üretim, üretim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…