Dolar niye arttı?

adolfhamid

Centipat
Makaleler
1
Arkadaşlar geçen dolara baktım 6,32’ydi şimdi baktım 6,41 oldu. Nu lanet para birimi neden bu kadar hızlı artıyor?

İhracat azaldı virus krizi nedeniyle. Bu da dolar rezervini düşürüyor. Yükselir bu nedenle.

FED'in faiz indirimi sonrası insanların düşmeye yönelik beklentisi oldu. Gayet haklılar. Unuttukları şey borsalarda panik havası var ve bu düzelinceye kadar dolar kurunda düşme olmayacak.

Politik faizi yükseltirsek yeniden 6 seviyesine inebilir ama kısa süreli olur.

Virüs ekonomiyi sallıyor. Bakalm yıkılacak mı.

Bu gidişle hiç de düşecek gibi gözükmüyor zaten. Yine de hayırlısı artık.

Ekonomisi kırılgan türkiye gibi ülkeler bu virüs den oldukça etkileniyor maalesef.

Evden çıkıp bir miktar dolar almayı düşündüm ve acaba çıkmaya değer mi diye 5 dakikadır düşünüyorum
Ekonomisi kırılgan türkiye gibi ülkeler bu virüs den oldukça etkileniyor maalesef.
Türkiye ekonomisi kırılgandır ama yıkılmayacak temellere de sahiptir. Ne kadar darbe alırsa alsın tutunabilir. Fena bir kriz yaşatmaz yani.

Türkiye ekonomisi kırılgandır ama yıkılmayacak temellere de sahiptir. Ne kadar darbe alırsa alsın tutunabilir. Fena bir kriz yaşatmaz yani.

Yıkılması mümkün değil zaten ancak canımızı oldukça yakar. Sarayda oturanlar bunu hissetmez belki ama durum bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…