Dolby Access ses ayarı nasıl yapılır?

miXdeN

Femtopat
Arkadaşlar resimde gördüğünüz kullanmakta olduğum ayarım eski kulaklığımın sesini yakalamaya çalışıyorum. Ses çok az derinden geliyor bunu nasıl çözebilirim? Bozmaktan korkuyorum, bir türlü bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

not: Bu konu hakkında pek bilgim yok ilk kez ayar yapıyorum.
tchnopat1 (2).png

@Teacher80 Hocam siz bu konularda bilgilisiniz yardımcı olursanız

Arkadaşlar resimde gördüğünüz kullanmakta olduğum ayarım eski kulaklığımın sesini yakalamaya çalışıyorum. Ses çok az derinden geliyor bunu nasıl çözebilirim? Bozmaktan korkuyorum, bir türlü bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

not: Bu konu hakkında pek bilgim yok ilk kez ayar yapıyorum.Eki Görüntüle 1883386

@Teacher80 Hocam siz bu konularda bilgilisiniz yardımcı olursanız
250 HZ, 500 HZ ve 1 KHZ'i biraz arttır. Tarif ettiğim sesler genelde mid sesler. Onların sağındakiler de tizler. Mid ve tizleri arttırarak sesle oyna ama bu ayarlara tepkiyi kulaklığın verecek. Belki de kulaklığın buralara tepki veremiyor. O konuda pek yapabileceğin bir şey yok.

250 HZ, 500 HZ ve 1 KHZ'i biraz arttır. Tarif ettiğim sesler genelde mid sesler. Onların sağındakiler de tizler. Mid ve tizleri arttırarak sesle oyna ama bu ayarlara tepkiyi kulaklığın verecek. Belki de kulaklığın buralara tepki veremiyor. O konuda pek yapabileceğin bir şey yok.
Razer blackshark v2 x
Anakart alc892 destekliyor

250 Hz, 500 Hz ve 1 KHz'i biraz arttır. Tarif ettiğim sesler genelde mid sesler. Onların sağındakiler de tizler. Mid ve tizleri arttırarak sesle oyna ama bu ayarlara tepkiyi kulaklığın verecek. Belki de kulaklığın buralara tepki veremiyor. O konuda pek yapabileceğin bir şey yok.
@Teacher80
Dediklerinizi yaptıktan sonra ses daha net gelecek değil mi istediğim derinden gelmemesi yanlış anlaşılabilecek şekilde yazmış olabilirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı