Dolgu yaptırmak için Devlet mi Özel mi?

ÜlgenHan

Kilopat
Ortodonti tedavisi görüyorum ve arka iki dişime dolgu yapılması gerek ortodontist bunu kendisinin yapmadığını bunu özelde veya devlette yaptırmam gerektiğini söyledi.

Birçok kişi devlette baştan savma yaptıklarını söylüyor. (Diş dışında birçok kez devlet hastanelerine gittim.) Bursa

Özel pahalı olduğu için emin olamıyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Dolgu ücretleri hakkında bir bilginiz var mı?

Ortodonti tedavisi görüyorum ve arka iki dişime dolgu yapılması gerek ortodontist bunu kendisinin yapmadığını bunu özelde veya devlette yaptırmam gerektiğini söyledi.

Birçok kişi devlette baştan savma yaptıklarını söylüyor. (Diş dışında birçok kez devlet hastanelerine gittim.) Bursa

Özel pahalı olduğu için emin olamıyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Dolgu ücretleri hakkında bir bilginiz var mı?
Doktordan doktora değişiyor kalite. Benim kendi doktorum var gayet memnunum kendisinden. Fiyat olarak da en son geçen sene sanırım tek dişi 150 TL'ye yaptırmıştım.

Diş hastenelerinde yaptırırsan güzel yapıyorlar diye biliyorum. Ama devlet hastanesinde maalesef ben daha yaptırdığı dolgudan memnun olanı görmedim çevremde. Özelde genel olarak daha iyi yapıyorlar ama gideceğiniz doktor iyiyse hangisine gittiğiniz fark etmez. Doktorları sorun çevrenize.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı