Dolu DVD boş görünüyor

Bambam17

Yoctopat
Daha fazla  
İçinde fotoğraflarımın olduğu CD (üzerinde DVD-r yazıyor) bilgisayara taktığımda boş görünüyor. CD'yi ilk taktığımda iki seçenek çıktı, USB ile sürdür, DVD ile sürdür, ben USB ile sürdürü seçtim ve şu an içi boş görünüyor. Fotolara artık hiç erişemez miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizdeki okuyucu CD okuyucu mu DVD okuyucu mu peki hocam.

Laptopum eski açıkçası ne olduğunu bilmiyorum, bilgisayarcıya götürdüm o da açamadı.

Öncelikle CD ve DVD farklı şeylerdir. İçeriğine nereden bakıyorsunuz? Adres satırına harfini yazıp girmeyi denediniz mi içine?

Yani bu işlerden pek anlamıyorum çok basit bir şekilde taktım açamadım gibi baktım ben adres satırı neresi onu bilmiyorum 😞 Elimdeki CD'nin üzerinde DVD-R yazıyor.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    97,6 KB · Görüntüleme: 105
DVD okuyucu ile ilgili olabilir. Zira aynı olay yakın zamanda başıma geldi. Başka bilgisayara taktığımda dolu olan CD'deki verileri görebilirken kendi bilgisayarımda CD boş görünüyordu.

Laptopum eski açıkçası ne olduğunu bilmiyorum, bilgisayarcıya götürdüm o da açamadı.

Yani bu işlerden pek anlamıyorum çok basit bir şekilde taktım açamadım gibi baktım ben adres satırı neresi onu bilmiyorum 😞 Elimdeki CD'nin üzerinde DVD-R yazıyor.

Eğer bilgisayarcı da açamadıysa bir bilgisayarcıya daha götür abi bu DVD içindeki verileri bir başka CD'ye kopyalamak istiyorum de. Bir baksın zaten içinde veri yoksa o da aynı şekilde söyücektir. DVD'niz bozulmuş ya da düzgün yazılamamış demektir.

Geri
Yukarı