Dome keeper Steam key 37 TL

Aslan Mert

Centipat
Merhaba arkadaşlar!

Türk Telekom'a ait olan dijital oyun mağazası Playstore.com üzerinden Steam key olarak Dome Keeper'ı 37 TL'ye alabilirsiniz.

Ayrıca evde Türk Telekom sabit internet kullanıcısı iseniz bu kampanyadan faydalanarak bir nevi bedavaya getirebilirsiniz.

Oynanış videosu;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşlar!

Türk Telekom'a ait olan dijital oyun mağazası Playstore.com üzerinden Steam key olarak Dome Keeper'ı 37 TL'ye alabilirsiniz.

Ayrıca evde Türk Telekom sabit internet kullanıcısı iseniz bu kampanyadan faydalanarak bir nevi bedavaya getirebilirsiniz.

Oynanış videosu;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Indiegala'da 24 TL.

Hocam güvenlimi bu site alacağımda?
12 defa alışverişim oldu hiçbirinde sıkıntı çıkmadı, ben kefilim güvenilir.

Fakat tüm kartlarımı reddedip kin beslediğim sitedir kendisi. :D

Bilgi:
Bu sitede kartlarınız reddedilirse Discord sunucundan vs. yetkili biri ile iletişime geçmeniz gerekiyor.
hesabı ilk açtığim zamanlar siteye her girdigimde uyarı veriyor ve satın alamıyordum eposta gönderdim, takribi 15 dakika icinde geri donus sagladilar ve hatayi duzelttiler. Teknik sorunu çok ama müşteri hizmetleri cidden iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı