Donanım Alınabilecek Siteler

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Eray bey daha detaylı anlatırsanız sevinirim.
Penta bilindiği gibi dağıtım hizmeti sunuyor mağazalara ama bazı mağaza sahipleri çok düşük gelir elde ederek ürünler daha eline ulaşmadan satıyorlar. Yani ürün alındığında direk penta dağıtımın stoklarından son tüketiciye ulaştırılıyor. Böylece satan kişi ürünü dükkanında bekletmeden zaman kaybı olmadan elinden çıkartıyor. Benim tanıdığım kişi kendine 50TL fark alarak yapıyor bu işi. Kar oranı düşünce fiyatta düşüyor. Tabi ki karşılıklı güven önemli çünkü ben ürünler elime geçmeden yaklaşık 1 hafta önce ödedim parayı çünkü stoklarda istediğim ürün yoktu ve almak isteyen çoktu. Fiyatlar benim için gayet uygundu bütçem belliydi. Herkes istediği yerden alışveriş yapabilir ama ben parayı yolda bulmuyorum ve verdiğim paranın hakkını almak istiyorum. Şişirilmiş fiyatlardan ürün almak istemiyorum bu yüzden bu yolu tercih ettim. Ürünlerin fotoğrafları bunlar.

Dosya Ekleri

• IMG_20140918_182147.jpg
    IMG_20140918_182147.jpg
    282,5 KB · Görüntüleme: 213
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı