Donanım Arşivi V3.5 Alınır mı?

Bora Yüksel

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda bilgisayar toplamak istiyorum ve bütçeme en uygun bu bilgisayarı gördüm. Genelde LOL CS GO gibi ve birkaç tane offline low Spec oyun oynuyorum. Sizce beklentimi karşılar mı? Ya da uzun ömürlü olur mu? Şimdiden teşekkürler.
Dipnot: İşlemciyi Ryzen 5 260'le değiştireceğim. Değişmesi gereken parçalar varsa belirtin lütfen.
Ek dipnot: V3.5 killera'da baktım fakat sadece 2 şeyi değiştirmişler gibime geldi. Çok fark var mı ikisi arasında?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yakın zamanda bilgisayar toplamak istiyorum ve bütçeme en uygun bu bilgisayarı gördüm. Genelde LOL CS GO gibi ve birkaç tane offline low Spec oyun oynuyorum. Sizce beklentimi karşılar mı? Ya da uzun ömürlü olur mu? Şimdiden teşekkürler.
Dipnot: İşlemciyi Ryzen 5 260'le değiştireceğim. Değişmesi gereken parçalar varsa belirtin lütfen.
Ek dipnot: V3.5 killera'da baktım fakat sadece 2 şeyi değiştirmişler gibime geldi. Çok fark var mı ikisi arasında?
Bütçen varsa 2 tane RAM al. Onun dışında alınır ve iyi sistemdir. İki sistem arasında killer modelin RX 580 olması dışında fark yok.

İşlemciyi R5 3600 yap, ram'i 16 gb yap, SSD'yi 240' a düşür 3800 tl civarı bir şey oluyor. Bu sistemle CS;GO ve Lol'de 300+ fps alırsın. (Donanım Arşivi v3.5 için konuşuyorum)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı