Çözüldü Don't Starve Together açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xxbsyxx3006

Hectopat
Daha fazla  
Oyuna Steam üzerinden tıklıyorum. Pencerelide siyah ekran geliyor ve 2 saniye sonra kapanıyor. Yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam driverı sildikten sonra oyunu açabildiğinizi söylediniz ama. O yüzden suçu drivera yükledik.

Size attığım yazılım GeForce Experience gibi. Yazılım üzerinden önceki driverlara erişebilirsiniz diye umuyorum, o yüzden paylaştım.

Yazılımdan örtüşme önlemeyi geçersiz kılınca oyun açılmıyormuş. Uygulama ayarlarını kullana ayarladım düzeldi. Teşekkürler yardımlarınız için.
Kaldırdım. Kaldırdıktan sonra sürücüyü yüklemeden oyunu açmayı denedim açıldı. Sonra driverı yükledim ekran kartının ama oyun açılmadı.
Hmm. O zaman AMD sürücüsünde hata var hocam. Acaba siz kurulumda istemeden bir şeyler mi yaptınız diye düşünerek sürücü sildirmiştim ama sizlik bir şey yokmuş. İsterseniz güncel olandan bir önceki sürücüyü yükleyin, öyle devam edin.

Hmm. O zaman AMD sürücüsünde hata var hocam. Acaba siz kurulumda istemeden bir şeyler mi yaptınız diye düşünerek sürücü sildirmiştim ama sizlik bir şey yokmuş. İsterseniz güncel olandan bir önceki sürücüyü yükleyin, öyle devam edin.

Bir sonraki sürücüyü nereden indirebilirim?

Kral arkadaşımda aynı ekran kartı aynı yazılım sürümü var. Onda açılıyor bende açılmıyor. Yazılımsal değil.
Hocam driverı sildikten sonra oyunu açabildiğinizi söylediniz ama. O yüzden suçu drivera yükledik.

Size attığım yazılım Geforce Experience gibi. Yazılım üzerinden önceki driverlara erişebilirsiniz diye umuyorum, o yüzden paylaştım.

Size attığım yazılım GeForce Experience gibi. Yazılım üzerinden önceki driverlara erişebilirsiniz diye umuyorum, o yüzden paylaştım.

Yazılımdan örtüşme önlemeyi geçersiz kılınca oyun açılmıyormuş. Uygulama ayarlarını kullana ayarladım düzeldi. Teşekkürler yardımlarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı