Don't Starve Together alınır mı?

Arkadaşınızla oynayacaksanız alabilirsiniz. Benim fazla arkadaşım olmadığından ve tek oynamayı sevdiğimden Don't Starve almıştım sadece. Ama together versiyonu daha genişmiş. Kısacası hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız alabilirsiniz. Çok hoş bir oyun.

Hocam hayatta kalma oyunlarını severim. Arkadaşımda yok tek oyunculuda keyifli vakit geçirebileceğimi düşünüyorum. Videolarında çok eğlenceli gözüküyor.
Bence oynayacak bir arkadaşınız olsun. İndirim şu an var mı bilmiyorum fakat oyunu biriniz satın alınca kopyası geliyor. Hem karlı iş, hem eğlenirsiniz. Mis
Kopyası derken hocam?
Alınır. Arkadaşınızla alacaksanız bir kişi alsın. Tek satın alımda 2 tane veriyor oyunu.

Hocam 2 inci kopyayı arkadaşıma nasıl verebilirim?

Hocam hayatta kalma oyunlarını severim. Arkadaşımda yok tek oyunculuda keyifli vakit geçirebileceğimi düşünüyorum. Videolarında çok eğlenceli gözüküyor.

Kopyası derken hocam?

Hocam 2 inci kopyayı arkadaşıma nasıl verebilirim?
Satın aldıktan sonra steam envanterinize "steam" bölümünde don't starve together gelecek. Türkiyede yaşayan bir arkadaşınıza altta hediye gönder seçeneği ile oyunun aynısını göndermiş olackasınız

Oyunu ilk kez oynayacaksanız videolar vb izleyin derim yoksa Max 1-2 gün hayatta kalırsınız. Bir de Together oyununda Don't Starve'a göre daha fazla mob vb var diye biliyorum. Bu yüzden sade Don't Starve almıştım ben.

Geri
Yukarı