Çözüldü Don't Starve Together hediye olarak satın alınırsa 2. oyun da gelir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SteeL_HeLL

Decapat
Daha fazla  
Selam, biz 4 arkadaş olarak Don't Starve Together oynayacağız ama ben dışında kimse oyun alamıyor çünkü aileleri izin vermiyor. 3 kişiye de benim oyunu almam lazım. Şimdi kendime aldım birine de hediye ettim kaldı 2 kişi. O 2 kişiden birine de envanterden değil de arkadaşım için satın al olarak hediye atsam o hediye attığım kişiye tek bir oyun mu geliyor yoksa kampanyadaki gibi ona da 2'şer tane oyun mu gidiyor anlamadım? Eğer siz de anlamadıysanız detaylı bir şekilde tekrar anlatacağım.

Eğer kalan 2 kişiye de 2'şer kere 8 TL ödeyerek satın alırsam haksızlık olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunu aldığında 2 kopya birden veriliyor kendin için alırsan başkasına hediye edebileceğin bir kopya daha geliyor ama başkasına alırsan onun başkasına hediye edebileceği bir kopya daha veriyor hediye edilen kopyadan başka kopya çıkmıyor.
Yani daha detaylı şöyle ben oyunu kendime alıp birine hediye edeceğim 2 kişi kalacak onlardan birine tekrardan para ile alıp hediye edeceğim. Ona başkasına hediye etmesi için tekrardan kopya gelir mi.

Oyunu aldığında 2 kopya birden veriliyor kendin için alırsan başkasına hediye edebileceğin bir kopya daha geliyor ama başkasına alırsan onun başkasına hediye edebileceği bir kopya daha veriyor hediye edilen kopyadan başka kopya çıkmıyor.

Çözüm
Yani daha detaylı şöyle ben oyunu kendime alıp birine hediye edeceğim 2 kişi kalacak onlardan birine tekrardan para ile alıp hediye edeceğim. Ona başkasına hediye etmesi için tekrardan kopya gelir mi.
Oyunu direkt hediye olarak başkasına atacaksanız, evet 2 oyun olarak bulunucak.

Geri
Yukarı