Doom 3 açılmıyor

huron049

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Kısaca Png Oyun Kasıyo
Meslek
Genel Ev İşletim Müdürlüğü İdari Başkanı Yardımcı Sekreter Gönüllüsü
Evet başlıkta da olduğu gibi Doom 3 açılmıyor. Oyunu indirdim ilk hatası yönetici olarak çalıştır hatasıydı ama yaptım. Sonrasında açtığımda açılmadı ve Windows "Bu Program Düzgün Çalıştı mı" dedi sorun gidericiyi başlattım Win XP SP3 uyumluluk ile başlattı ama yine olmadı yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şimdi yanlış anlamayın ama yani oyun orjinal değil ve oyunun dosyalarının doğruluğundan emin değiliz. Bu sebeple oyun da mı problem mi var yoksa başka bir yerde mi var bilemeyiz. Ya farklı bir siteden indirmeyi deneyin veya oyunu orjinal satın alarak indirin. 2. seçeneği tavsiye ederim. Kurulum veya crack gibi şeylere ihtiyaç duymazsınız. Ha farklı bir siteden indirecekseniz burada linkleri bırakıyorum. Güvenilir bir sitedir. Doom 3 ve Doom 3 BFG Edition

Hocam şimdi yanlış anlamayın ama yani oyun orjinal değil ve oyunun dosyalarının doğruluğundan emin değiliz. Bu sebeple oyun da mı problem mi var yoksa başka bir yerde mi var bilemeyiz. Ya farklı bir siteden indirmeyi deneyin veya oyunu orjinal satın alarak indirin. 2. seçeneği tavsiye ederim. Kurulum veya crack gibi şeylere ihtiyaç duymazsınız. Ha farklı bir siteden indirecekseniz burada linkleri bırakıyorum. Güvenilir bir sitedir. Doom 3 ve Doom 3 BFG Edition
Hocam site güvenilir olabilir ancak bu sitede de virüslü oyunlar var. Hangilerinde var bilmiyorum, ama var.

Yeni konular

Geri
Yukarı