Doom Eternal oyuncusu için oyun önerisi

Utku67Utku

Centipat
Daha fazla  
Doom Eternal'ı ve DLC'lerini bitirdim. Benim için Doom Eternal gibi oyun öneriri misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Doom Eternal'ı ve DLC'lerini bitirdim. Benim için Doom Eternal gibi oyun öneriri misiniz?
Hocam DMC 5 ve Bayonetta oyunlarına bakabilirsiniz. Onlarda da hikaye çok ön planda olmayıp Hack&Slash tarzı oyunlar olarak geçiyor. Tavsiye ederim.

Hocam DMC 5 ve bayonetta oyunlarına bakabilirsiniz. Onlarda da hikaye çok ön planda olmayıp hack&slash tarzı oyunlar olarak geçiyor. Tavsiye ederim.

Bu oyunlar biraz pahalı geldi de Game Pass'te olan oyunlardan önerir misiniz(PC kullanıyorum konsol değil)

Bu oyunlar biraz pahalı geldi de Game Pass'te olan oyunlardan önerir misiniz(PC kullanıyorum konsol değil)
Türün ismi Hack&Slash hocam. Oyunlarını da inceleyebilirsiniz Game Pass'ten.

İndirimlerde uygun fiyatta oluyor DMC serisi yaz indirimlerini de bekleyebilirsiniz.

Türün ismi hack&slash hocam. Oyunlarını da inceleyebilirsiniz Game Pass'ten.

İndirimlerde uygun fiyatta oluyor DMC serisi yaz indirimlerini de bekleyebilirsiniz.

Ben DMC 5 aldım ama beni pek sarmadı başka oyun önerebilir misiniz? Herhangi bir oyun fark etmez ama 100 TL civarı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…